ceturtdiena, 2016. gada 10. novembris

Izkustinam mazos kauliņus

Laukā laiks labs un beidzot esam nobrieduši sporta dienai! Paēduši sātīgo rīta biezputru,sagaidījuši kad rasa apžuvusi,uzvilkuši ērtus sporta tērpus un esam gatavi sākt!!!
Sporta dienu sākam visi,viens aiz otra glīti soļojot kopā saucot :"kreiso,kreiso,1,2,3" un izveidojot lielu apli. Tiek doti norādījumi,izstāstīta kārtība un paskaidroti,nodemonstrēti veicamie uzdevumi.
Viss sākas ar to,ka jānoiet taisni pa līniju,mazajās rociņās turot paplāti ar ūdens glāzi. Tālāk jāpārvar barjeras tās pārlecot. Izveicības vingrinājums ar florbola nūju ap konusu apriņķojot bumbu. Skrienot tālāk nonākam pie maisiem,kuros veikli jālec iekšā un pāris metri jāpieveic lecot. Priekšā jau gaida lielās bumbas,kuras ripinot jātrāpa iekšā piestiprinātos riņķos.Piebildīšu,ka pie katra pieturas punkta izvietojušies mūsu skolnieki,skaitot punktus un braši atbalstot visus žiperīgos sportistus. Tālāk mūs jau gaida līdzsvara vingrinājums, Taisni,nenokrītot mums ir jāpieveic līdzsvara barjera. Un tad vēl viena. Precizitātes uzdevums ar riņķu mešanu un trāpīšanu mērķī un virves vilkšana. Stafetes beigās vislielākos prieka saucienus izraisa lēciens baseinā,piepildītā ar krāsainajām bumbiņām! Jāatzīstas,šis bija īsts pārbaudījums,ne tikai mazajiem,bet pat pašām audzinātājām. Esam noskrējušies slapji,muskuļi jūt slodzi,piekusuši,bet visi laimīgi. Visi gribētāji trasi vēlējas iet atkal un atkal... Pusdienas laiks ar jau ir klāt un pusdienas sauc,tāpēc nu ir pienācis laiks svinīgajai ceremonijai. Katram šīs dienas mazajam  cīkstonim tiek pasniegta medaļa un mazs saldums enerģijas atgūšanai. Mazie Bruņotie Spēki šo dienu ir izturējuši godam! Lepojamies ar mūsu varoņiem!!!!


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru